Home İlaçlamaAdalar Böcek İlaçlama

Adalar Böcek İlaçlama

Çevremizde, park bahçe ve kapalı alanlarda karşılaştığımız böcekler bizim ruhsal ve bedensel sağlığımızı oldukça olumsuz yönde etkiler. Böcekler oldukça fazla yere girip çıktığından ve genelde nemli ve sıcak yerlerde yaşadıklarından üstlerinde virüs ve mikroplar barındırırlar. Bu mikroplar insanları hasta eden virüslere dönüşür ve insanlar için ölümcül sonuçlar doğurabilir. Zararlı canlılardan insanlara geçen hastalıklar veba, hepatit, tifüs, tifo, sıtma, dizanteri vb. hastalıklardır.

Böceklerin ve kemirgenlerin verdiği zararlardan uzak durabilmek için böcek ilaçlama yaptırmak çok zaruri bir hal almaktadır. Böcek ve kemirgenler ile karşılaştığınızda firmamızı arayarak böcek ilaçlama hizmeti almalısınız. Firmamız haftanın yedi günü her saati açıktır. Gelişen teknolojilerle birlikte ilaçlama alanında yeniliklere ayak uydurarak ilaçlama hizmeti veren firmamız her çeşit böcek ve haşereye karşı çözümler üretir. Deneyimli ekibi ve uzun yıllara varan tecrübeleri ile müşterilerin sorunsuz bir ilaçlama dönemi geçirmelerine olanak sağlar.

Adalar böcek ilaçlama servisi, başta hamam böceği olmak üzere,  kalorifer böceği, akrep, pire, karınca, örümcek, danaburnu,  halı böceği, bit, kene, tahtakurusu, güve, çiyan, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan vb. tüm haşerelerin ilaçlamasını yapmaktadır. Firmamız ev, iş yeri, bahçe, bina, site, hastane, pastane, okul, bodrum, çatı, fabrika vb tüm alanlarda ilaçlama yapmaktadır.  Firmamızın en fazla böcek şikayeti aldığı semtler şu şekildedir;

  • Burgazada
  • Büyükada
  • Heybeliada
  • Kınalıada

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir