Home İlaçlamaAkrep ilaçlama
Akrep ilaçlama

Akrep ilaçlama

Çekmeköy böcek ilaçlama, insan sağlığı ve güvenliğini vizyon edinmiş bir firma olarak dünya üzerinde bulunan tüm böcek çeşitlerine karşı olduğu gibi akrep ilaçlama uygulaması da vermektedir. Eklem bacaklılar sınıfının, önünde 2 kıskacı bulunan, tümü zehirli üyesi olan akreplerin günümüzde 1753 adet türü vardır.  Bu türlerin hepsi zehirlidir. Zehrinin şiddeti rengine göre değişir. Koyu renkli akreplerin zehrinin daha fazla öldürücü olduğunu söylemek mümkündür. Kanatları yoktur ve hareket kabiliyetleri oldukça yavaştır. Bu nedenle bakıldığında sürünüyormuş algısı yaratır. Ömrü ortalama 5 yıl olan bu canlılar insan hayatına karşı son derece tehlikelidir.

Akrepler binaların çatı ve bodrum katlarında, taş aralarında, duvar yarıklarında barınmayı tercih eder. Üzerinde bulunan kabuktan ötürü sıcağa ve soğuğa karşı oldukça dayanıklıdır. Yalnızca soğuğun çok etkili olduğu ve karın yerde kalma süresinin uzun olduğu yerlerde yaşamayan akreplere dünyanın birçok yerinde rastlamak mümkündür.  Akrep sokması ile karşılaşıldığında vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna gitmek gerekir. Taşıdığı zehirle bir fili bile öldürme gücüne sahiptir. Akrep sokması sonucu genellikle yutkunmada zorluk, karıncalanma hissi, titreme, üşüme ve iştahsızlık gibi reaksiyonlar görülebilir. Çevresindeki tüm pis yiyecekleri besin kaynağı olarak benimsemiştir; ölüm böcek ve farelerle beslenir. Akrepler diğer böcek türlerinin aksine yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumunda 15, 20 adet akrep yavrusu dünyaya gelir. Akrepler zor yaşam koşullarına oldukça alışkındır. 1 yıl boyunca aç ve susuzluğa dayanabildiği gibi kopan organlarını da yenileyebilir.

Akrep ilaçlama uygulaması son derece titizlik isteyen bir işlemdir. Çekmeköy böcek ilaçlama firması hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla akrep ilaçlama uygulaması faaliyetlerini özenle sürdürmektedir. Ev, iş yeri, otel, okul, fabrika vb. kapalı alanlarda olduğu gibi; park, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda da akrep ilaçlama uygulaması yapılır.

Çekmeköy böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince insan ve diğer hayvan türlerine karşı zararsızdır.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınızda akrep sorunu yaşıyorsanız Çekmeköy böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimizden akrep ilaçlama uygulaması adına gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir