Home İlaçlamaÇekmeköy Alemdağ Fare İlaçlama
Çekmeköy Alemdağ Fare İlaçlama

Çekmeköy Alemdağ Fare İlaçlama

Fareler, insanların özel kullanım alanlarında bulundukları an, insanları tıbbi açıdan çok ciddi tehlikelerle karşı karşıya bırakmaktadır. Barındıkları pis alanlar bakteri ve mikroplarla temas etmelerine yol açar ve dolaştıkları yerlere bu mikropları bırakırlar. Özellikle insanların temasta bulunduğu alanlarda gezen fareler, bu mikroplar aracılığıyla kolera, verem, sıtma, dizanteri gibi çeşitli hastalıklara sebep olurlar. Bu durumlarla karşı karşıya kalmamak adına önlem amaçlı fare ilaçlama çalışmaları yürütülmesi gerekir. Alemdağ fare ilaçlama Çekmeköy servislerinin de desteğiyle yürüteceğiniz ilaçlama çalışmaları, haşere probleminizi çözüme kavuşturarak sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Alemdağ Fare İlaçlama Servisi

30 yıldır ilaçlama faaliyetlerini yürüterek fare ve diğer haşerelerle mücadelesini sürdüren Alemdağ fare ilaçlama servisi; ilaçlama alanında gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşların sağlığını güvence altına almaktadır. Haşerelerin insan sağlığı üzerinde yarattıkları sorunların bilincinde olan ve bunları ortadan kaldırmak üzere çaba gösteren firmamız; insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır. İlaçlama ekiplerimiz; Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından insan sağlığına zararı olmadığı ispatlanan ilaç ve ilaçlama teknikleriyle hizmet vermektedir. Çekmeköy başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinde, tüm semt ve köylerde ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız; tüm haşere türleri için kesin sonuç garantisi sunmaktadır. İlaçlama ekiplerimizin fare ilaçlama alanında en sık kullandığı ilaçlama yöntemleri özetle şu şekildedir;

  • Fare İstasyonu: Farenin sevdiği tat ve kokuya sahip ilaç, özel korunaklı bir kutu içinde muhafaza edilir. Bu kutu, evcil hayvanların ilaçtan etkilenmemesi için tasarlanmış olup, haşerenin mekanizma içinde hapsolarak öldükten sonra kurumasını sağlar ve bu şekilde koku ihtimali de ortadan kalkmış olur. Bu yöntem, temiz bir işlem olması sebebiyle en çok tercih edilen fare yakalama yöntemidir ve büyük alanlarda daha çok kullanılmaktadır.
  • Yoğun Dumanlama: Kısa sürede etki sağlar ve %100 sonuç verir. Yoğun fare istilalarında kullanılır. Ancak fare istasyonu kadar temiz ve pratik olmadığı için daha az tercih edilir.
  • Toz İlaçlama ve Zehirli Yem: En klasik ilaçlama yöntemlerinden biridir. Haşere zehirlenir ve su içmeye gittiği yerde ölür. Bu yöntem de hijyen açısından pek tercih edilmez.

Alemdağ Çekmeköy fare ilaçlama firmasının ilaçlama faaliyetleri ve fare ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir