Home İlaçlamaArnavutköy böcek ilaçlama

Arnavutköy böcek ilaçlama

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bir firma olarak yıllardır İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince onaylı, insan ve hayvan sağlığı açısından da zararsızdır.

Böcekler doğal yaşam alanlarından uzaklaşıp, insanların kişisel veya toplumsal yaşam alanlarına girdiğinde birçok maddi ve manevi sorunu da beraberinde getirir. İnsanların kanını emerek yaşamını sürdüren bu canlılar tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül sonuçlar doğurur. Yaşam alanlarınızı tüm böcek ve fare türlerine karşı korumak için belirli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamalarından faydalanmanız gerekir.

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak Adnan Menderes, Anadolu, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Yaşam alanları içine girdiğinde kısa bir süre içinde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare çeşitleri şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi lağım faresi ve tarla faresidir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde bu canlı türleri ile ilgili sorun yaşıyorsanız Arnavutköy böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama faaliyetlerimiz İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir