Home İlaçlamaAtaşehir Böcek İlaçlama
Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir Böcek İlaçlama

Böcekler, hızlı hareket eden ve birçok alanda yuva yapabilen zararlı canlılardır. Ataşehir böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı birçok alanda gerçekleştirilmektedir. Hizmetlerimiz uzman personellerimiz eşliğinde, TSE onaylı ilaçlarla yapılır. Şirketimiz, Ataşehir’in bütün semtlerine hizmet olanakları sağlamaktadır. Şirketimiz, Çekmeköy ilçesinin bütün semtlerinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Haşereler Nerede Bulunur?

Haşereler, nemli ve pis alanlarda yuvalarını kurmayı tercih ederler. Pis alanlarda yuva yapan haşereler, yaşam alanlarımıza bakteri, virüs ve mikrop taşırlar. Pis alanlardan, yaşam alanlarımıza girdikleri için de çeşitli hastalıkları da beraberlerinde getirirler.

Bitki örtüsünün bulunduğu her alanda böcekler bulunabilir. Toprak ve taşların altında, ağaçların ve binaların kenarlarında yuva kurabilirler.  Yağmur sularının yuvalarını doldurmasıyla, kapalı mekanlara da girerler. Kapalı mekanlarda yiyecek bulurlarsa, yuvasını kurar.

Türlerine göre böceklerin bulundukları alanlardan da değişmektedir. Küçük haşere türleri, kıyafetlerimizin üzerinde, halıların ve parkelerin arasında yuva yapabilirler. Bazı parazit türleri, canlıların üzerinde yaşamını sürdürebilir.

Ancak genel olarak böcekler kapalı mekanlarda, kömürlük, depo, tuvalet, banyo, mutfak gibi nemli, pis ve rutubetli alanlarda bulunmaktadır. Üremesini bu alanda gerçekleştirmektedir. Böcekler, kısa bir zaman dilimi içerisinde üremektedir. Üremeleri de türlerine göre değişmektedir. Ancak hemen hepsi, üremesinde yüzlerce yumurta üretmektedir. Yaşam alanlarımızı istila etmemesi için haşere ile mücadele etmek geciktirilmemelidir. Ataşehir böcek ilaçlama hizmetlerimiz 7/24 sürmektedir. Yaşam alanlarınızda haşere görmeniz durumunda müşteri temsilcilerimizden hizmet talep edebilir ve en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

7/24 İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kırkayak, sinek, örümcek, akrep, Amerikan hamam böceği, kene, kakalak, güve, ev faresi, mite, eşek arısı, kertenkele, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, sıçan, sivrisinek, pamuk faresi, karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, tatarcık, mayt, kör fare, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, yaban arısı, fındık faresi, gümüş böceği, çekirge, uyuz böceği, lağım faresi Ataşehir böcek ilaçlama servislerimiz tarafından ekonomik olarak ilaçlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir