Home İlaçlamaBağcılar böcek ilaçlama

Bağcılar böcek ilaçlama

İlaçlama; ev, iş yeri, okul, otel, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe tarla, çiftlik gibi açık alanlarda da belirli bir haşere türüne karşı uygulanabilen, dezenfekte etme işlemidir. Fare ve böcek ilaçlaması sonucunda uzun bir süre şikayetçi olunan alanda herhangi bir böcek türü ile karşılaşmanız olası değildir.  Bağcılar böcek ilaçlama servisi olarak kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışımız ile kişisel veya toplumsal alanları istila eden tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermekteyiz.

Bağcılar böcek ilaçlama servisi olarak böcek ve fare türleri olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler;  100. Yıl, Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevziçakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü,  Kazım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Sancaktepe, Yavuz Selim, Yenigün, Yenimahalle ve Yıldıztepe mahalleleridir. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde faaliyetini sürdürmektedir.

Yaşam alanları içine girdiğinde özellikle hızlı bir şekilde üreyip, istila haline dönüşen böcek türleri; hamam böceği, bit, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, akrep, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde bu canlılar ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Böcek ve farelerden kurtulma yolları profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan ilaçlama hizmetleri ile sağlanır.

Bağcılar böcek ilaçlama servisi insanların sağlığı ve güvenliği için 7/24, ilaçlama ekibi ve müşteri hizmetleri ile beraber hizmet vermektedir. Bize ulaşarak böcek ilaçlama uygulamaları hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart  ve ekonomik fiyattadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir