Home İlaçlamaBayrampaşa Böcek İlaçlama

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama denilince yılların deneyimi ile Flo İlaçlama donanımlı ekibi ile ev ya da iş yerlerini, alışveriş merkezleri ve okulları ilaçlayarak hijyeni sağlıyor. Havaların ısınması, doğanın uyanması ile birlikte yer altındaki pek çok haşere de yer yüzüne çıkmaya başlamıştır. Bu haşere problemi ile baş etmenin en etkili yolu ise ilaçlamadır. Böcek ilaçlama ile haşerelerin kökünü kazımak mümkündür. Bayrampaşa böcek ilaçlama işlemini yıllardır kaliteli ve garantili bir şekilde yapan Flo İlaçlama tek bir telefon ile bu hizmeti sağlıyor.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Bayrampaşa Böcek İlaçlama
Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Bayrampaşa ilçesi yoğun nüfusu ile İstanbul’un en büyük ilçelerindendir. Öyle ki Esenler Otogarı’nı da içinde barındıran Bayrampaşa’daki işletmeler bu yoğunluk arasında hijyen adına gerekli tedbirleri almak durumunda kalıyorlar. Ancak çoğu zaman bu tedbirler pek faydalı olmuyor ve haşerelerden kurtulmak imkansız hale geliyor. Aslında yapılacak işlem basittir. Doğru tekniklerle kalıcı çözümler sunan ilaçlama hizmeti haşereleri ortadan kaldırmanın en etkili yoludur. İlaçlama; ev, villa, apartman, site, okul, özel ve kamu binaları, park, bahçe, piknik alanı gibi yerlerde başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İlaçlama sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama teknikleri şeklinde yapılmaktadır. Haşerelerin yoğun olduğu yerlere genellikle kokulu ilaçlama tercih edilmektedir. Jel ilaçlama ise genellikle hamam böceklerinin yuvasına tesir ederek hem onları hem de yavrularını ortadan kaldırmak için kullanılır. İlaçlama türü duruma göre değişebilir ancak hepsi de son derece etkilidir. İlaçlama işlemi profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Haşere türleri arasında; karafatma, hamam böceği, sivri sinek, kara sinek, çıyan, fare, akrep, bit, pire, güve ve benzeri canlılar bulunmaktadır. Bu haşerelerin her birinin ayrı bir özelliği vardır. Bu özellikler insana zarar verir. Örneğin bazı haşere türleri yalnızca cilt hastalıklarına neden olurken bazıları zehirlidir ve ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarır.

Evde görülen bir haşere belirtisi, örneğin dışkısı, gıda zehirlenmelerine varan sonuçlar doğurur. Evde ufak çocuk varsa ve bağışıklık sistemi zayıf ise solunum yolu hastalıklarına yakalanabilir. Kısaca pek çok hastalığa neden olan haşerelerin mutlaka kontrol altına alınması gerekir. Siz de Bayrampaşa böcek ilaçlama hizmetinden kaliteli ve garantili bir şekilde yararlanmak istiyorsanız çağrı merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir