Home İlaçlamaBeykoz böcek ilaçlama

Beykoz böcek ilaçlama

Beykoz böcek ilaçlama servisi yıllardan beri kalorifer böceği, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi yaşam alanlarınıza girdiği an maddi ve manevi birçok kayba uğratacak böcek ve fare türleri üzerine mücadele vermektedir.

Beykoz’da böcek ve fare türleri için en çok şikayet aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir;  Acarlar, Akbaba, Alibaba, Alibahadır, Anadolu Hisarı, Anadolı Kavağı, Anadolu Feneri, Baklacı, Bozhane, Cumhuriyet, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu, Dereseki, Elmalı, Fatih, Göksu,  Göllü, Görele, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, İshaklı, Kanlıca, Kavacık, Kaynarca, Kılıçlı, Mahmutşevketpaşa, Merkez, Ortaçeşme, Örnekköy, Öyümce, Paşabahçe, Paşamandıra, Polonez, Poyraz, Riva, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yalıköy, Yavuz Selim, Yeni mahalle ve Zerzevatçı mahalleleridir.

Beykoz böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince garantili, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğünü ve haşerenin ilaca karşı direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama uygulamasına geçilir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda uzun bir süre, ilaçlama yapılan alanda su ile derinlemesine  temizlik yapılmamalıdır.

Sizde yaşam alanlarınız arasında böcek ve fare sorunu yaşıyorsanız, Beykoz böcek ilaçlama servisine ulaşarak, gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde uygulanmakla birlikte, ekonomik ve standart fiyattadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir