Home İlaçlamaBöcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

bocek-ilaclama
bocek-ilaclama

Böceklerden kesin olarak kurtulmak yalnızca profesyonel yöntemlerle mümkündür. Böceklerin yaşam alanlarımızda görülmesi çoğu zaman korku ve huzursuzluğa neden olmaktadır. Fiziksel ve mental anlamda çeşitli sağlık sorunlarına neden olan böcek türlerine karşı gerekli tedbirlerin doğru zamanda alınması oldukça önemlidir. Diğer yöntemler bu soruna kalıcı bir çözüm sağlayamazken profesyonel böcek ilaçlama uygulamaları ile tüm haşere türlerinden kısa süre içinde kurtulabilirsiniz. Çekmeköy böcek ilaçlama servisimiz; Çekmeköy ilçesinde oluşan tüm haşere sorunlarıyla ilgilenmektedir. İlaçlama uygulamalarımızın tümü uzman kadromuz ile Sağlık Bakanlığı’nın izniyle gerçekleşmektedir.

HANGİ ALANLARDA İLAÇLAMA YAPILABİLİR?

Böceklerin görüldüğü tüm alanlarda böcek ilaçlaması yapılabilir. Ancak, böcek ilaçlama firması seçerken dikkatli olunması gerekir. Yasal olarak hizmet sağlayan uzman firmalardan hizmet talep edilmelidir. Böylece haşerelerin görüldüğü açık ve kapalı tüm alanlarda başarı ile uygulama yapılabilir. Firmamız İstanbul böcek ilaçlama şirketi arasında özel ilaçlama teknikleri kullanarak böcekler ile mücadele aşamasında daima başarıya ulaşmaktadır.

ZARARLI BÖCEK TÜRLERİ;

  • Akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı akar, kene, pire, tahta kurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, , karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kırkayak,  Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan

Böcekler Neden Tehlikelidir?

Böcekler mikrop, bakteri ve virüs taşıyan canlılardır. İnsanların sağlık sorunu yaşamasına neden olan böcekler hastalık virüslerini bulunduğumuz alanlara yayarlar. Eşya, yiyecek ve kıyafetlerimizin de zarar görmesine neden olan çoğu böcek türü yaşam kalitemizi olumsuz olarak etkilemektedir.

En Sık Tercih Edilen Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek istilası problemlerinde ilkel ve bireysel yöntemler çoğunlukla sonuç vermez, hatta insan sağlığına zararlı durumlara yol açarak daha büyük sorunlara sebep olur. Bu nedenle böcek ilaçlamada profesyonel uygulamaları tercih etmek atılacak en doğru adım olacaktır. Profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri arasında en sık tercih edilen teknikler şunlardır;

  • Jel İlaçlama: Hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma gibi böcekler için tercih edilir. Pratik ve temiz bir uygulamadır. Talimatlara uyulması halinde uzun süre etkisini korur.
  • Sıvı İlaçlama: Kokulu ve kokusuz olarak iki şekilde uygulanır. Haşerenin yoğun olduğu bölgelerde, büyük alanlarda ve açık alanlarda tercih edilir. Bu ilaçlama yönteminden sonra kesinlikle sulu temizlik yapılmamalıdır.

İlaçlama Hizmetlerinden Ne Şekilde Faydalanabiliriz?

İlaçlama servislerimize haftanın 7 günü 24 saat ulaşarak ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz detaylı bilgi ve randevu vermek için gün boyu destek hattımızda görev başındadır. Böcek istilası probleminiz ve böcek ilaçlama talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir