Home İlaçlamaÇekmeköy Belediyesi Böcek İlaçlama
Çekmeköy Belediyesi Böcek İlaçlama

Çekmeköy Belediyesi Böcek İlaçlama

İstanbul Çekmeköy ilçesinde oluşan tüm haşere sorunlarına karşı hizmet sağlayan Çekmeköy Belediyesi böcek ilaçlama, profesyonel hizmetin adresidir. Sağlık Bakanlığınca onaylı hizmetimiz, uzman kadromuz ve TSE etiketli haşere ilaçlarımız %100 başarıya ulaşmaktadır.

Genel Olarak Haşere Türleri Nerelerde Karşımıza Çıkar?

Haşere türlerinin görüldüğü tek bir alan söylemek mümkün değildir. Çünkü haşereler ev, okul iş yeri, ofis, apartman, fabrika, depo, bahçe, site, park, tarla gibi tüm alanlarda görülebilecek canlılardır. Bu nedenle Çekmeköy Belediyesi böcek ilaçlama, uygulamalarını açık ve kapalı tüm alanlar içerisinde uygulamaktadır. Profesyonel ilaçlama uygulamalarımız tüm alanların kontrolünü haşerelere karşı sağlamaktadır.

Haşereler Neden Tehlikelidir?

Haşerelerin taşımış olduğu virüs, mikrop ve virüsler insanların ve evcil hayvanların çeşitli sağlık sorunları yaşamalarına neden olmaktadır. Gereken önlemelerin alınmaması sonucunda haşerelerin zararları günden güne büyümektedir. Aynı zamanda ahşap, yün, kumaş, deri, tahta gibi materyallerle beslenen bazı haşere türleri eşyalarımızın zarar görmesine neden olurlar.

Haşerelerden insanlara veba, humma, sıtma, dizanteri, tifüs, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar ve verem gibi hastalıklar geçmektedir. Bu gibi hastalık mikroplarına karşı haşere ve fare görülen alanların dezenfekte edilmesi gerekir.

Fare gibi kemirgenler büyük sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Etrafta yer alan elektrik kablosu ve su borularının arasında gezinen fareler dişlerini törpülemek için kablo ve boruları kullanırlar. Elektrik kablolarından çıkan yangınların ve su borularından sızarak oluşan su baskınlarının kimi zaman nedeni fareler olmaktadır.

En Çok Görülen Haşere Ve Fare Grupları;

  • Kene, fare, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, çıyan, akrep, örümcek, yaban arısı, pamuk faresi, ev faresi kakalak, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği,
  • Karınca, salyangoz, çekirge, güve, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek

Çekmeköy Belediyesi böcek ilaçlama, sertifikalı ve uzman ilaçlama personelleri dahilinde tüm haşere türlerini etkisiz kılmaktadır.7 gün 24 saat hizmetimizle tüm ilaçlama taleplerini cevaplandırmaktayız. Böcek ilaçlama Belediyesi Çekmeköy, tüm semt ve mahallelere ilaçlama hizmetini ulaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir