Home İlaçlamaEv İlaçlama
Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama hizmetlerimiz, birçok haşere ve fare türünü kapsamaktadır. Güvenilir yollarla kontrol altına alınan haşere ve fareler, yaşam alanlarınızdan tamamen uzaklaştırılmaktadır. Zira evlerde, çok sayıda zararlı canlı yuva yapabilmektedir. Nemli ve sıcak alanlarda yuva yapan zararlılar, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla uzman personellerimiz tarafından kontrol altına alınmaktadır.

Evlerde Bulunabilen Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği, sinek, örümcek, kör fare, bit, Alman hamam böceği, lağım faresi, uyuz böceği, akar, tatarcık, kertenkele, güve, kulağakaçan böceği, tahtakurdu, tahtakurusu, fındık faresi, çekirge, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,  teşbih böceği, sivrisinek, yılan, halı böceği, çatı faresi, hamam böceği, mayt, mite, karafatma, kırkayak, pamuk faresi.

Böcekler Nerede Yuva Yapar

İnsanların artıkları ile beslenen böcekler, her alanda yuva yapabilmektedir. Genellikle, bitki örtüsü bulunan alanlarda yuva yapabilirler. Ancak yağmur sularının yuvalarını doldurması durumunda, insanların evlerine geçiş sağlayabilirler. Duvarların arasında, eşyalarımızın üzerinde, parkelerin arasında yumurtaları bulunabilmektedir. Toprak altında yuva yapan böcekler, evlerdeki saksıların içerisinde yuva kurarlar.

Özellikle evde hayvan besleyen biriyseniz, evinizde böceklerin bulunması olası bir durumdur. Evinizde böcek bulunması durumunda, uzman böcek ilaçlama firmalarından yardım almanız gerekmektedir.

Böceklerden Kurtulmak için Profesyonel Destek

Profesyonel olarak haşere ile mücadele eden şirketimiz, ev ilaçlama hizmeti verdiği gibi konut, bina ve apartman ilaçlama hizmeti de vermektedir. Uzman kadromuz, sıvı, kokusuz, jel, katı ve kokulu ilaçlarla böceklerden ve farelerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz birçok alanda ve Çekmeköy’ün bütün semtlerinde ekonomiktir. Randevu ve bilgi almak için müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, yöntemlerimiz ve ilaçlarımız hakkında detaylı olarak sizi bilgilendireceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir