Home İlaçlamaFare İlaçlama
Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Çekmeköy ilçesinin tüm semtlerine fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Alemdağ, Kemerli, Taşdelen semtleri hizmet alanımız kapsamındadır.

Çekmeköy fare ilaçlama servislerimiz, en uygun yöntemlerle bulunduğunuz alanları kapsamlı olarak dezenfekte etmektedir.

Fareler Üzerinde Kontrol Nasıl Sağlanır?

Fare ilaçlaması şirketimizce profesyonel olarak yapılmaktadır. Yaşam alanlarınızda %100 başarılı sonuçlar sağlamaktayız. Kesin çözümlerle, uzmanlarımızın uyguladığı işlemlerle fareden kurtulmanız mümkündür.

Fare istasyonlarımız ile tüm kemirgen türleri üzerinde kontrol sağlamaktayız. Ünitelerimiz, birçok yaşam alanında kullanıma uygundur. Bu şekilde, açık ve kapalı tüm alanlarda farelerin zararı minimalize edilmiş, hatta yok edilmiş olur. Ünitelerimiz içerisinde buluna yemler, kemirgenleri kendine çeker ve kısa süre içerisinde etki sağlar. Bu şekilde, kemirgenler üniteler içerisinde ölürler. İşlem sonrasında, ne temizlik yapmak durumunda kalırsınız, ne de onlara temas etmek.

Kullandığımız fare ilacı, yasaldır. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu sayede, yaşam alanlarınızı dezenfekte ederken, sağlığınızı da tehlikeye atmamış oluruz.

Yanlış İşlemin Zararları Nelerdir?

Sektörde bulunan bazı fare ilaçlama şirketleri, yasal değildir. Kullandıkları ilaçlarda kalitesizdir. Kalitesiz ilaçlar, içerisinde kanserojen madde bulundurmaktadır. İleride birçok sağlık probleminin yaşanmasına neden olabilir. Yasal şirketlerden hizmet almanın önemi burada ortaya çıkmaktadır. Piyasa araştırması yapmanız yararınıza olacaktır.

Amatör kişilerin yaptığı işlem tehlike arz edebilmektedir. Sert dişlere sahip olan kemirgenler, birçok eşyayı kemirdiği gibi, kendilerine müdahalede bulunulduğu zaman saldırıya da geçebilmektedir. Tek başınıza da fare ile mücadele etmeniz tehlikeli olabilmektedir. Örneğin lağım faresi, aç kaldığında insanlara saldırmaktadır. Birçok insanın kulağını, burnunu ve parmaklarını koparmıştır. Bu şekilde hastaneye gelen, çok sayıda insan bulunmaktadır. Kendinizi ve sağlığınızı riske atmamak için profesyonel kurumlardan yardım talep etmelisiniz.

Bu kemirgenlerin birçok türü bulunmaktadır. Verem, tifüs, dizanteri, veba gibi ölümcül ve bulaşıcı hastalıkların yaşam alanlarımızı geçmesini de kemirgenler sağlamaktadır.

Bilinen Fare Türleri

  • Çatı faresi
  • Ev faresi
  • Fındık faresi
  • Yeleli fare
  • Keseli fare
  • Lağım faresi
  • Kör fare
  • Su faresi
  • Tarla faresi
  • Orman faresi

Tüm türleri zararlı olduğu gibi yaşam alanlarında da, hepsi kontrol altına şirketimiz tarafından alınmaktadır. Piyasanın en düşük fiyatları ile en kaliteli hizmeti almak için şirketimizden hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir