Home İlaçlamaFare Yakalama Teknikleri
Fare Yakalama Teknikleri

Fare Yakalama Teknikleri

Fare dünyanın hemen her köşesinde bulunabilen, kemirgenler familyasının onlarca türüne sahip olan, oldukça gelişmiş organlara ve kas yapısına sahip bir haşeredir. Evcil hayvan olarak da beslenebilen bu haşereler bazen de oldukça tehlikeli olabilmektedir. Peki tehlikeli olan fare türlerinden nasıl kurtulabiliriz?

Fare türleri, en genel kapsamda sınıflandırılırsa; lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi, ev faresi, pamuk faresi olarak adlandırılabilir. Bu türler evlerimize en çok giren türlerdendir. Bu nedenle de çok fazla fare yakalama teknikleri geliştirilmiştir.

 

Fakat asla işe yaramayan ve etrafına da tehlike saçan bu yöntemlerden bazıları:

  • Fare kapanı,
  • Yapışkan,
  • Zehirli yemler,
  • Fareyi sıkıştırma gibi yöntemlerdir. Bu yöntemlerle fareden kurtulmak şöyle dursun, onların evimizde çok daha fazla sürede kalmalarına sebep oluruz.

Peki fareden kurtulmak için neler yapmalıyız? Hiçbir şekilde boş uğraşlarla uğraşmadan iyi bir ilaçlama firmasından yardım almalı ve evimizi veya fareden şikayet edilen mekanı ilaçlatmalıyız. Özellikle ev ilaçlaması ve bahçe ilaçlaması yaptırmak tüm haşerelerden ve farelerden kurtulmamızı sağlamaktadır.

Çekmeköy haşere ilaçlama olarak fare ilaçlama işlemlerinde en modern ve en yeni tekniklerle sizlerin daima yanında, farelerin karşısındayız. Firmamız fare istasyonları kurarak en sorunsuz, pratik ve sağlıklı bu yöntemle tüm kemirgenler üzerinde en kesin sonuçları almaktadır. Fare istasyonu yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü ne olursa olsun, hiç fark etmeden en iyi sonuçlar en hızlı şekilde sizlere sunulmaktadır. Firmamız 7/24 hizmet veren bir firma olarak her an bir telefon kadar yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir