Home Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yılların verdiği tecrübeler ve kaliteli hizmet yaklaşımlarımızla müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Flo böcek ilaçlama şubemizde, kaliteli ve müşteri odaklı çalışmaktayız. Çekmeköy ilçesinde, ilçenin tüm mahallerinde halkımıza en iyi hizmeti vermek adına 7/24 çalışmaktayız.

Kaliteli ve Kalıcı Hizmetlerimiz

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için en iyi ekipmanlarla işlem yapmaktayız. Böceklerin bulunduğu alanlar, sağlıksız yaşam alanlarıdır. Halkımızın her daim sağlıklı alanlarda yaşaması için kalıcı çözümler sağlamaktayız. En garantili yöntemle, yaşam alanlarınızda kalıcı çözümler sağlamaktayız.

Teknolojiye ayak uyduran şirketimiz, teknolojinin gelişmelerini sektörde ilk uygulayan şirkettir. Bu sebeple, rakiplerimizin her zaman bir adım daha önünde olmuş ve onlara öncülük etmiştir.

Türkiye standartlarının bir adım daha yukarısında, her zaman ileriye yönelik çalışmamalarda bulunmaktayız. Çekmeköy böcek ilaçlama servisimiz sorun odaklı değil, çözüm odaklı çalışmaktadır.

Güvenilir Hizmetler

Şirketimiz haşere ilaçlama işlemlerinin, halk sağlığını direkt olarak etkilediğini bilmektedir. Sağlıklı yaşam alanlarında yaşamak adına haşere ile mücadele edilmektedir. Ancak, kalitesiz işlemler sağlığınızı daha da çok zarar vermektedir. Servislerimiz halkımıza güvenilir yollarla hizmet sunmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlemler yapılmaktadır. Sağlığınıza zarar vermeyen ilaçlarla, böceklerden kurtulmak daha güvenilirdir.

Profesyonel Kadro

Kadromuz profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Her biri alanında eğitimli ve yetkili kişilerdir. Eğitimlerimiz, İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü eğitimlerdir. Bünyemizde verilmektedir.

Güler yüzlü ve donanımlı kadromuz ile ekonomik koşullarda haşere ile mücadele etmekteyiz.

Çağrı merkezimize ulaşarak, dileğiniz her saate ve güne randevu talep edebilirsiniz. Sizden gelen randevu taleplerini anında değerlendirmekte ve profesyonel elemanlardan oluşan araçlı servislerimizi en kısa sürede sizlere yönlendirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir