Home İlaçlamaKalorifer Böceği İlaçlama
Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama

Boyutları 1 ila 1.5cm arasında değişkenlik gösteren, çeşitli alanlarda karşımıza çıkan  kalorifer böceği, uzman firmalar tarafından ilaçlanırsa kontrol altına alınabilir. Profesyonel kalorifer böceği ilaçlama firmaları, etkili ilaçlar ve yöntemlerle bu böcekleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştıracaklardır.

Kaliteli ve Garantili Hizmetlerimizle Tam Kontrol

Uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdüren ve Sağlık Bakanlığı ruhsatı bulunan şirketimiz, kaliteli kalorifer böceği ilacı kullanarak pek çok alanda hizmet vermektedir. Depo, havalandırma, fabrika, kömürlük, mutfak, banyo gibi alanlarda sıkça bulunan bu böcekler, sıvı ve jel ilaçlarla uzman personellerimiz tarafından kontrol altına alınmaktadır. Kokulu ve kokusuz ilaçlar kullanan uzmanlarımız, yöntemlerini böceklerin yoğunluğuna ve uygulama yapacağı alana göre ayarlamaktadır.

Halk arasında kakalak, hamam böceği, karafatma isimleri ile de anılan kalorifer böceğinin çok sayıda türü bulunmaktadır. Doğada bilinen türleri, 500 civarındadır. Bu böceklerin boyut olarak büyük türleri, tropikal bölgelerde görülmektedir.

Bu böcekleri tam olarak kontrol altına almak için bu alanda gerekli olan tüm eğitimleri almış olmak gerekmektedir. Zira doğru ilacı, doğru şekilde, doğru yöntemlerle uygulamak için bu alanda özel eğitimlerden geçmek ve bu böceklerin tüm türlerini iyi bilmek gerekmektedir.

Bireysel Olarak Kalorifer Böceği ile Mücadele Edilir mi?

Bireysel olarak kalorifer böceği ile mücadele etmek, bu böceklerden kurtulmanızı sağlamayacaktır. Zira bu böcekler çok dayanıklıdır. -32 derecede bile yaşamlarını sürdürebilirler. Nefes almadan suyun içerisinde 40 dakika yaşayabilir, 1 ay boyunca aç yaşayabilir ve kafası kopsa bile yaşamaya devam edebilir. Dolayısıyla tek başınıza bilinçsizce müdahalede bulunmak yanlış olacaktır. Aynı zamanda dışarıdan satın alacağınız kalitesiz ilaçlarla kalorifer böceği ilaçlama uygulaması yapmakta, yalnızca sağlığınıza zarar verecektir.

Kalorifer böceğinden kurtulmak için uzman firmalardan hizmet almanız gerekmektedir. Profesyonelce hizmet veren firmamız, hizmetlerini uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz her zaman randevu talep ederek, yaşam alanlarınızı böceklerden ve bıraktıkları bakterilerden 7/24 arındırabilirsiniz.  Hizmetlerimiz Çekmeköy ilçesinin tüm semtlerini kapsamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir