Home İlaçlamaOtel İlaçlama
Otel İlaçlama

Otel İlaçlama

Flo İlaçlama bünyesinde gerçekleştirmekte olduğumuz ve tüm zararlı canlılar üzerinde kısa sürede kontrol sağlamamıza yardımcı olan otel ilaçlama hizmetlerimiz ile İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde faaliyet göstermekteyiz. Otellerde meydana gelen böcek, haşere ve kemirgen problemlerinin ortadan kalkması için özel olarak geliştirmiş olduğumuz ilaçlama yöntemlerimiz ile insan sağlığını güven altına almaya devam etmekteyiz. Güvenilir ve kalıcı sonuçlara ulaştıran otel ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Otel İlaçlama Hizmetleri

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve günün tamamında aktif olarak hizmet veren kuruluşlardan biridir. Bu mekanların hijyeni, temizliği ve düzeni, müşterilerin güvenini kazanmak ve sektörün öncü kuruluşlarından olabilmek için oldukça önemlidir. İnsanların yaşam alanlarına rahatlıkla yerleşebilen böcek, haşere ve kemirgenler, ne yazık ki otellerde de yaşamakta olduğumuz genel problemlerden biridir. Bu zararlı canlıların varlığı otel için hem prestij kaybına neden olabilir hem de insanların sağlıkları ciddi boyutlarda olumsuz etkilenebilir. Bu nedenle otellerde meydana gelen böcek, haşere ve fare problemlerinin, çok fazla zaman kaybetmeden profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacağı hizmetlerle dezenfekte edilmesi gerekmektedir.

Flo İlaçlama olarak, sıvı ilaçlar, jel ilaçla ve fare istasyonları ile etkili ilaçlama yöntemleri uygulamakta ve kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız. Bu yöntemler sayesinde büyük ya da küçük her türlü yaşam alanında ulaşılması güç alanlar da dahil olmak üzere ilaçlama işlemimizi gerçekleştirmekte ve tüm zararlı canlıları ortadan kaldırmaktayız. Yöntemlerimiz, insan sağlığını tehlikeye atmayan, güvenilir yöntemlerdir. Ekiplerimiz, ilaçlama işlemi öncesi ve sonrasında neler yapılması gerektiği ile ilgili detaylı bilgi aktarmaktadır. İnsan sağlığını ve kurumun prestijini güven altına almayı hedefleyen ve her zaman dürüst hizmetler veren firmamızın otel ilaçlama hizmetlerinden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanabilirsiniz.

Otel İlaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan otelin genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan ilaçlama işlemi göz önünde bulundurularak firmamız Flo İlaçlama tarafından belirlenmektedir. Firmamızın güvenilir ve ekonomik otel ilaçlama hizmetleri ile sizler de tüm haşere ve fare problemlerinden kurtulmak istiyorsanız, sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir