Home Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

pire-ilaclamaİnsanların ve evcil hayvanların üzerinde bulunan ve çok sayıda türe sahip olan pirelerden kurtulmak için yaşam alanlarınızı dezenfekte etmeniz gerekmektedir.  Şirketimiz tarafından kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı pire ilaçları ile yapılan dezenfekte işlemleri, zararlı parazitleri yaşam alanlarından uzaklaştırmaktadır.

Sağlıklı Alanlar için Pirelerden Kurtulun

Şirketimiz, yaşam alanlarınızda güvenilir ve sağlıklı alanlar yaratmaktadır. Pire ilaçlama işlemlerimizle, evlerinizde, iş yerlerinizde bulunan parazitlerin oluşturduğu zararlara karşı önlem alınmaktadır. Bu önlem, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılarak alınmaktadır. Pire dışında fare ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz.

Pirenin Zararları

Hem insanlara, hem de evcil hayvanlara pirenin zararı olmaktadır. Canlıların kanını emerek beslendikleri için, hem sağlıksal, hem de fiziksel olarak canlıları zor durumda bırakır. Sağlıksal olarak verdiği zarar; bulaşıcı hastalıkların yayılmasını sağlamaktır. Isırdığı yerde, kaşıntı ve kızarıklık yarattığı için psikolojik olarak insanları etkilemektedir. Neden olduğu kaşıntı, bazen insanların günlük hayatını etkileyecek duruma getirmektedir.

Pire ile Nasıl Mücadele Edilir?

Pire ile mücadele ederken, insan sağlığını zarar vermeyecek uygulamalar yapılmalıdır. Bunu da ancak, profesyonel kişiler yapabilmektedir. Profesyonel pire ilaçlama şirketleri, parazitlerin bulunduğu alana göre en uygun işlemleri yapmaktadır.

Pire ilaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlaması, püskürtme yöntemi ile ULV adı verilen cihazlarla yapılır. Firmamız, tarafından yapılan pire ilaçlama işlemi, en iyi teknolojideki cihazlarla ve sıvı ilaçlarla yapılmaktadır.

Yaşam Alanları

İnsanların ve hayvanların olduğu her alanda bulunabilmektedirler. Evcil hayvanların bulunduğu alanlara, bu parazitlerin girmemesi olası bir durum değildir. Genellikle açık alanlarda bulunmaktadırlar. Ancak, dışarıya dolaşmaya çıkardığınız evcil hayvanların üzerine yapışan pireler, bu yolla evlerinize girebilirler.

İlaçlama Mevsimi

Pire ilaçlama işlemleri, yılın her dönemi yapılabilir. Ancak, genellikle yaz aylarında daha sık yapılmaktadır. Bu zararlıların üreme dönemleri bahar aylarıdır. Sıcak aylarda, yaşam alanlarında daha sık karşımıza çıkabilirler.

Şirketimiz tarafından yılın her dönemi gerçekleştirilen işlemler, sektördeki en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Sektörde en kaliteli hizmeti veren şirketimize, günün her saati ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir