Home İlaçlamaSancaktepe Böcek İlaçlama
Sancaktepe Böcek İlaçlama

Sancaktepe Böcek İlaçlama

İlçemizde gerek yeşil alanların fazlalığı gerek yoğun kentleşmenin hızla ilerlemesi, tüm haşere türlerinde de hareketlilik yaratmaktadır. Bu hareketlilik yoğun olarak ev ve iş yerlerinde, yeme içme işletmelerinde kendini göstermektedir. Bu durumdan rahatsız ve huzursuz olan halkımız da sık sık ilaçlama hizmetleri satın almaktadır. Sancaktepe Böcek İlaçlama firması olarak, ilçemizde en kurumsal şirket olmanın yanı sıra en çok tercih edilen ilaçlama servisi olarak da senelerdir hizmet vermekteyiz.

Hizmet Anlayışımız

  • Firmamız sizlere tüm departmanlarıyla en kusursuz hizmeti en kaliteli şekilde veren bir firmadır.
  • İlaçlarımız TSE sertifikalı, Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve ziraat mühendislerimiz aracılığıyla belirli periyotlarda kontrol edilmektedir.
  • İlaçlama işlemlerimiz en pratik ve kullanışlı, size ve çevreye zarar vermeyen uygulamalar bütününden oluşmaktadır.
  • İlaçlama işlemlerini gerçekleştiren elemanlarımız ise güvenilir, deneyimli ve işini titizlikle yapan kişilerdir.
  • Çağrı merkezlerimizi gerek ilaçlama hizmeti almak için gerek böcekler ve ilaçlama yöntemleri hakkında bilgi almak için, her zaman her saatte arayabilirsiniz.
  • İlaçlamalarımız garantilidir ve ilçemizde görebileceğiniz her haşere türüne karşı tek tek hazırlanmaktadır. Bu sayede de en etkili sonuç ve koruma elde edilmektedir.
  • Dilediğiniz mekan ister çok büyük ister çok küçük olsun, en kusursuz şekilde ilaçlanmaktadır.
  • Pireler, karafatmalar, kakalak, hamam böcekleri ve kalorifer böcekleri, top böceği, çıyan, yılan, akar, mite, gümüş böceği, mayt, kurtçuk, tahtakurusu, uyuz böceği, fare türleri, sinek türleri, çekirge, güve, kertenkele gibi her haşere ilaçlanmaktadır.

Sancaktepe ilaçlama firmamıza ulaşmak için iletişim bölümümüzde bulunan çağrı merkezlerimizi her zaman her saatte arayabilir, bizlere ilaçlamalar hakkında tüm sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir