Home İlaçlamaTuzla Böcek İlaçlama
Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzla böcek ilaçlama servisi yıllardan beri insanların huzuru ve güvenliği için yaşam alanlarına giren tüm haşere çeşitlerine karşı mücadele vermektedir. Bu fare ve böcek çeşitleri genel olarak şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresidir. Bu canlı çeşitleri ile yaşam alanlarınız içinde karşılaştığınızda en kısa sürede fark edilmezse, istila haline dönüşür. Haşere türleri ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan, böcek ilaçlama firmalarından hizmet almalısınız.
Tuzla böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belgelere sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince onaylı, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Böcek ve fare çeşitleri yaşam alanları içinde genellikle mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda, kapı, pencere ve priz kenarlarında, duvar ve parke boşluklarında, yatak altlarında ve gardrop aralarında yaşar.
Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız, Tuzla böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde sabit ve ekonomik fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir